CONTACT OPNEMEN

Openingstijden van het kantoor ma-vr 08.30 – 17.00 uur.

De productie en levering van materiaal vindt 24/7 plaats in onze fabriek, ook op feestdagen.

 

     Lotus Timber OÜ

     Reg. nr: 12075701

     Vana-Narva mnt. 31

     Maardu 74114, Estonia

     Tel +372 6363165

     Fax +372 6362500

     info@lotustimber.ee

 

CEO

Urmo Ilves



urmo.ilves@lotustimber.ee

EXPORT SALES MANAGER

Aare Pilv

Tel +372 636 3165
GSM +372 527 1674

aare.pilv@lotustimber.ee

SALES MANAGER
VK

Nigel Paines

Tel +44 (0) 1435 882867
GSM +44 (0) 7887 564798

nigel.paines@lotustimber.ee
SALES MANAGER
Nederland, Frankrijk

Astrid Kreeft

GSM +31 6 1960 5551

astrid.kreeft@lotustimber.ee

SALES MANAGER
Estland, Litouwen, Polen

Meelis Juss

GSM +372 53076600

meelis.juss@lotustimber.ee
SALES MANAGER


Ulli Karu

GSM +372 53754033

ulli.karu@lotustimber.ee

SALES SECRETARY

Moonika Pilli

GSM +372 53086699

moonika.pilli@lotustimber.ee

PURCHASING MANAGER

Renald Vahi

GSM +372 5122374

renald.vahi@lotustimber.ee
LOGISTICS MANAGER

Merle Bergmann

GSM +372 51963355

merle@lotustimber.ee