CONTACT OPNEMEN

Openingstijden van het kantoor ma-vr 08:30 – 16:30 uur.

Vanaf 1 oktober 2022 zijn er gewijzigde openingstijden van Lotus Timber.
Door de week kunnen goederen worden geladen en gelost van 7:00 tot 24:00 uur. Op zaterdag en zondag van 8.00 tot 20.00 uur.

 

     Lotus Timber OÜ

     Reg. nr: 12075701

     Vana-Narva mnt. 31

     Maardu 74114, Estonia

   

     info@lotustimber.ee

 
 




CEO

Urmo Ilves


urmo.ilves@lotustimber.ee

EXPORT SALES MANAGER

Aare Pilv


GSM +372 527 1674

aare.pilv@lotustimber.ee

SALES MANAGER
VK

Nigel Paines

Tel +44 (0) 1435 882867
GSM +44 (0) 7887 564798

nigel.paines@lotustimber.ee
SALES MANAGER
Nederland, Frankrijk

Astrid Kreeft

GSM +31 6 1960 5551

astrid.kreeft@lotustimber.ee

SALES MANAGER
Estland, Litouwen, Polen

Meelis Juss

GSM +372 53076600

meelis.juss@lotustimber.ee

SALES MANAGER


Ulli Karu

GSM +372 53754033

ulli.karu@lotustimber.ee

VERKOOPMEDEWERKSTER

Moonika Pilli

GSM +372 53086699

moonika.pilli@lotustimber.ee
MARKETING-SALES ASSISTENT


Hedi Maripuu

GSM +372 53561333

hedi.maripuu@lotustimber.ee

Voor vragen met betrekking tot marketing:
turundus@lotustimber.ee

PURCHASING MANAGER

Renald Vahi

GSM +372 5122374
renald.vahi@lotustimber.ee

LOGISTICS MANAGER

Merle Bergmann

GSM +372 51963355

merle@lotustimber.ee