KONTAKT

Kontor avatud E-R 08.30 kuni 17.00.

Tootmine ja materjali vastuvõtt ning väljastus toimub iga päev 24h (sh riiklikud pühad). Värav on avatud – 19:00, teistel aegadel palun helistada sisse saamiseks numbril +372 5248729

 

     Lotus Timber OÜ

     Reg. nr: 12075701

     Vana-Narva mnt. 31

     Maardu 74114, Eesti

     Tel +372 6363165

     Fax +372 6362500

     info@lotustimber.ee

 

TEGEVJUHT


Urmo Ilves



urmo.ilves@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(MASTID, EKSPORT)

Aare Pilv

Tel +372 636 3165
GSM +372 527 1674

aare.pilv@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(SAE- JA HÖÖVELMATERJAL)

Meelis Juss

GSM +372 53076600

meelis.juss@lotustimber.ee
MÜÜGIJUHT-TOOTEJUHT

Maarja Sepp

GSM +372 53556446

maarja.sepp@lotustimber.ee

MÜÜGISEKRETÄR

Moonika Pilli

GSM +372 53086699

moonika.pilli@lotustimber.ee

OSTUJUHT

Renald Vahi

GSM +372 5033425

renald.vahi@lotustimber.ee

LOGISTIK

Kristo Varatu

GSM +372 56664889

kristo.varatu@lotustimber.ee
PERSONALIJUHT

Oksana Suur

GSM +372 53070583

oksana.suur@lotustimber.ee