KONTAKT

Kontor avatud E-R 08.30 kuni 17.00.

Tootmine ja materjali vastuvõtt ning väljastus toimub iga päev 24h (sh riiklikud pühad). Värav on avatud – 19:00, teistel aegadel palun helistada sisse saamiseks numbril +372 5248729

 

     Lotus Timber OÜ

     Reg. nr: 12075701

     Vana-Narva mnt. 31

     Maardu 74114, Eesti

     Tel +372 6363165

     Fax +372 6362500

     info@lotustimber.ee

 


TEGEVJUHT/ MÜÜGIJUHT
(MASTID, EKSPORT)

Aare Pilv

Tel +372 636 3165
GSM +372 527 1674

aare.pilv@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(SAE- JA HÖÖVELMATERJAL)

Meelis Juss

GSM +372 53076600

meelis.juss@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(TULEKAITSE JA VIIMISTLEMINE, EKSPORT)

Rein Paloson

GSM +372 5355 6446

rein.paloson@lotustimber.ee

MÜÜGISEKRETÄR

Moonika Pilli

GSM +372 53086699

moonika.pilli@lotustimber.ee

RAAMATUPIDAJA

Erika Jõema

GSM +372 6000881

erika.joema@lotustimber.ee

RAAMATUPIDAJA

Maire Õis

GSM +372 58861138

maire.ois@lotustimber.ee

OSTUJUHT

Renald Vahi

GSM +372 5033425

renald.vahi@lotustimber.ee

KVALITEEDIJUHT

Tiit Perve

GSM +372 53338384

tiit.perve@lotustimber.ee

LOGISTIK

Kristo Varatu

GSM +372 56664889

kristo.varatu@lotustimber.ee

PERSONALIJUHT

ÜLLE VELT

GSM +372 53070583

ylle.velt@lotustimber.ee

TOOTMISJUHT

Neeme Kuuskmaa

GSM +372 5269445

neeme.kuuskmaa@lotustimber.ee

TOOTMISASSISTENT

Nele Vaht

GSM +372 53314140

nele.vaht@lotustimber.ee

VIIMISTLUSJUHT

Marko Runthal

GSM +372 5224638

marko.runthal@lotustimber.ee

MATERJALI VASTUVÕTT JA VÄLJASTUS

Angelika Malkevits

GSM +372 58703989

angelika.malkevits@lotustimber.ee