KONTAKT

Alates 01. oktoobrist 2022 on Lotus Timberi lahtioleku aegades muudatus.

Argipäeviti saab kaupa peale ja maha laadida 7:00 – 00:00, Laupäev-pühapäev 8:00-20:00.

Kontor avatud E-R 08:30 kuni 16:30.

 

Tootmistarvikute müügipakkumistega seoses palun kirjutada tarvikud@lotustimber.ee

 

 

     Lotus Timber OÜ

     Reg. nr: 12075701

     Vana-Narva mnt. 31

     Maardu 74114, Eesti

    info@lotustimber.ee

 

TEGEVJUHT


Urmo Ilves



urmo.ilves@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(MASTID,SAE- JA HÖÖVELMATERJAL, EKSPORT)

Aare Pilv

GSM +372 527 1674
aare.pilv@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(SAE- JA HÖÖVELMATERJAL)

Meelis Juss

GSM +372 53076600

meelis.juss@lotustimber.ee
MÜÜGIJUHT
(SAE- JA HÖÖVELMATERJAL)

Ulli Karu

GSM +372 53754033

ulli.karu@lotustimber.ee

MÜÜGIJUHT
(SAE- JA HÖÖVELMATERJAL)

Kaspar Pärn

GSM +372 58871488

kaspar@lotustimber.ee

MÜÜGIASSISTENT
(IMMUTUS, MASTID, KEMIKAAL)

Moonika Pilli

GSM +372 53086699
Tel +372 636 3165
moonika.pilli@lotustimber.ee

TURUNDUS-MÜÜGIASSISTENT


Hedi Maripuu

GSM +372 53561333

hedi.maripuu@lotustimber.ee

Turundusega seotud küsimustes:
turundus@lotustimber.ee

OSTUJUHT

Renald Vahi

GSM +372 5122374

renald.vahi@lotustimber.ee

LOGISTIKAJUHT


Merle Bergmann

GSM +372 51963355

merle@lotustimber.ee
PERSONALIJUHT



Maarika Adli

GSM +372 53070583

maarika.adli@lotustimber.ee