PUIDUKAITSEVAHENDID

Korralik immutamine tänapäevaste puidukaitsevahenditega ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamine suurendab oluliselt puidu vastupidavust, omadusi ning nõudlust.

Lotus Timber esindab Eestis ettevõtet Lonza Wood Protection, kes pakub suurimat valikut tööstuslikult kasutatavaid puidukaitsevahendeid, mis aitavad maksimaalselt ära kasutada puidu omadusi. Lonza Wood Protection-i tooted on praktikas end tõestanud puidukaitsevahendid, mis tagavad paljude erinevate puuliikide täieliku kaitse puitu lagundavate seente ja putukate eest. Samuti muudavad need ehitusmaterjali vastupidavaks, universaalseks ja keskkonnasäästlikuks.

Pakume järgmisi puidukaitsevahendeid:

TanalithTANALITH surveimmutatud puit on usaldusväärne ja tõhus materjal piirdeaedade, terrasside, aiamajakeste ja mänguväljakute ehitamiseks. Tanalith surveimmutatud puitu on töödeldud tootega Tanalith, mis on patenteeritud vasktriasool-tehnoloogial põhinev ainulaadne ja äärmiselt tõhus kaitsevahend. Tanalith tagab pikaajalise kaitse seenkahjustuste ja kahjurputukate eest. Lisaks on puidul nii sise- kui ka välistingimustes kasutamisel suurepärane värvipüsivus. Tanalith surveimmutatud puidu kasutamine on heaks kiidetud enam kui 30 riigis üle maailma ning seda on põhjalikult kontrollitud nii Lonza Wood Protectioni laborites kui ka välistingimustes. Et kõik surveimmutatud puidumaterjalid pole ühesugused, kasutage kindlasti originaaltoodet – Tanalith surveimmutatud puitu.

Lisainformatsiooni Tanalith puidukaitsevahendi kohta leiad siit:
Tanalith teabeleht
Tanalith kasutuseeskiri

TanatoneTANATONE tootega töödeldud puit on mõeldud piirdetarades ja maastikukujunduses kasutamiseks, see välistab vajaduse puitu paigalduskohas värvida. Sobib ideaalselt kasutamiseks hööveldamata aiamaterjali ja maastikukujundusel kasutatava puidu korral. Parimad tulemused saab puhta, kuiva ja ilmastikuoludest mõjutamata puidu korral. Tanatone on pruun vesialusel tooniv lisand, mida kasutatakse koos Tanalith kasutusvalmis lahusega.

 

Lisainformatsiooni Tanatone puidukaitsevahendi kohta leiad siit:
Tanatone teabeleht
Tanalith kasutuseeskiri

VacsolVACSOLiga immutatud puit on madalsurveimmutustehases (VAC-VAC tehas) kahekordse vaakumi tingimustes kontrollitud Vacsol puidukaitsetootega immutatud puit. Vacsol on veepõhine puidukaitsetoode, mis sisaldab orgaanilisi toimeaineid (triasoolfungitsiidid ja insektitsiid). Vacsoliga immutatud puit annab pikaajalise kaitse seente ja putukate rünnakute eest nii sisestes kui ka välistes (maapinnast kõrgemal) ehitus- ja tislerirakenduste konstruktsioonides. Immutamine jätab puidu välimuse peaaegu muutumatuks, VAC-VAC immutatud puidu eeldatav kasutusiga on 30 või 60 aastat sõltuvalt selle lõppkasutusest.

Lisainformatsiooni Vacsol puidukaitsevahendi kohta leiad siit:
Vacsol teabeleht
Vacsol kasutuseeskiri

AntibluANTIBLU 3787 on kaasaegne vesialusel puiduimmutusvahend, mis põhineb biolagunevatel koostisosadel ning tagab teie värskelt langetatud puidu või saematerjali hea ja ökonoomse kaitse puidu sinimädanikku ja hallitust tekitavate seente vastu. Järeleproovitud toimivus – Antiblu immutatud puitu on laialdaselt katsetatud rahvusvaheliste väliuuringute käigus erinevates kliimatingimustes.

 

Lisainformatsiooni Antiblu puidukaitsevahendi kohta leiad siit:
Antiblu teabeleht

 

DriconDRICONiga surveimmutatud puit- ja lehtmaterjalid on immutatud puidu vaakumimmutuse tehase kontrollitud tingimustes tuleaeglustiga Dricon ning seejärel kuivatatud ahjus nõutava või määratud niiskusesisalduse taastamiseks. Dricon on moodne HR-tüüpi (niiskuskindel) veepõhine tuleaeglusti, mis ei sisalda halogeenitud tooteid, formaldehüüde, raskemetalle, ammooniumfosfaati, sulfaate, tsüaniide ega lenduvaid aromaatseid ühendeid. Dricon aeglustab oluliselt tule levikut ja kuumuse eritumist ning vähendab suitsu tekkimist. Driconi tuleaeglustiga võib immutada laia valikut puit- ja lehtmaterjale.

Lisainformatsiooni Dricon tulekaitse kohta leiad siit:
Dricon kirjelduse koostaja juhend

Dricon kasutuseeskiri

 

Hea teada:

Lisaküsimuste korral või hinnapäringuks võtke meiega ühendust allpool oleva vormi kaudu: